Ochranný sáček DRY-SHIELD-JEDEC
Kód: 3710.DR150.0426Detailní popis produktu
Ochranný sáček DRY-SHIELD-JEDEC
Ochranný sáček DRY-SHIELD-JEDEC. ESD ochranný sáček DRY-SHIELD-JEDEC. Profesionální ESD/antistatický produkt pro EPA pracoviště splňující požadavky elektrostaticky chráněných prostor.
Vlastnosti
- ESD úprava
- Pro EPA prostředí
- Profesionální kvalita
- Splňuje ČSN EN 61340-5-1
- Množství v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD antistatické balení |
|---|---|
| Délka [mm]: | 660, 457 |
| Elektrostatické stínění: | <10 nJ |
| Materiál: | Polyethylen / nylon |
| Objemový odpor: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Počet kusů: | 100 |
| Povrchový odpor Rs: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Propustnost vodní páry: | 0,005 g/m² |
| Šířka [mm]: | 102, 152, 254, 406, 457 |
| Tepelně uzavíratelný: | ano |
| Tloušťka [mm]: | 0,15 |
| Vakuovatelný: | ano |
| Vodivost: | Stínicí |
| Znovu uzavíratelný: | ne |

