Stínící sáček DRY-SHIELD typu A
Kód: 3715.DR.0410.ADetailní popis produktu
Stínící sáček DRY-SHIELD typu A
Stínící sáček DRY-SHIELD typu A. Stínící sáček DRY-SHIELD typu A s metalizovanou vrstvou pro kompletní ochranu komponent před ESD a vlhkostí. Profesionální ESD/antistatické balení pro bezpečnou přepravu citlivých elektronických komponent v EPA prostředí.
Vlastnosti
- ESD/antistatický
- Pro EPA prostředí
- Pro elektronické komponenty
- Splňuje ČSN EN 61340-5-1
- Množství v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD antistatické balení |
|---|---|
| Délka [mm]: | 660, 254, 457, 508 |
| Elektrostatické stínění: | <10 nJ |
| Materiál: | Polyethylen / polyester |
| Objemový odpor: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Počet kusů: | 100 |
| Povrchový odpor Rs: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Propustnost vodní páry: | 0,155 g/m² |
| Šířka [mm]: | 102, 152, 203, 254, 406, 457 |
| Tepelně uzavíratelný: | ano |
| Tloušťka: | 90 um |
| Tloušťka [mm]: | 0,09 |
| Vakuovatelný: | ano |
| Vodivost: | Stínicí |
| Znovu uzavíratelný: | ne |

