Weller WT 1H Pájecí jednotka vysoký výkon 150 W
Kód: 0053435699Detailní popis produktu
Weller WT 1H
Pájecí stanice Weller WT 1H je vysokovýkonná jednokanálová napájecí jednotka s výkonem 150 W. Stohovatelná kompaktní konstrukce a podrobný LC displej. Vyšší výkon umožňuje pájení velkých zemnicích ploch a tlustých vodičů. Vyhovuje náročným průmyslovým aplikacím s bezolovnatou pájkou.
Vlastnosti
- Výkon 150 W – pro náročné aplikace
- 1-kanálová napájecí jednotka
- Stohovatelná kompaktní konstrukce
- Podrobný LCD displej
- Vhodné pro velké zemnicí plochy a tlusté vodiče
- ESD bezpečné provedení
- Bezolovnaté pájení
Specifikace
| Výkon | 150 W |
| Napětí | 230 V |
| Rozsah teplot | 100–550 °C |
| Kanály | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pájecí stanice |
|---|---|
| Délka: | 150 mm |
| Kanály: | 1 |
| Rozhraní USB: | ne |
| Šířka: | 138 mm |
| Teplotní rozsah: | 50-550 °C |
| Výška: | 99 mm |
| Zásuvka pro vyrovnání potenciálu: | přes 3,5 mm jack konektor |

