ESD policový regál - přídavné pole
Kód: DX2000/1230/420PP
Rozměr: 2000 × 1030 × 320 mm
| DX2000/1030/320PP
2 430 Kč
/ ks
2 940 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1030 × 420 mm
| DX2000/1030/420PP
2 450 Kč
/ ks
2 965 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1030 × 620 mm
| DX2000/1030/620PP
2 732 Kč
/ ks
3 306 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 320 mm
| DX2000/1230/320PP
2 450 Kč
/ ks
2 965 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 420 mm
| DX2000/1230/420PP
2 420 Kč
/ ks
2 928 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 620 mm
| DX2000/1230/620PP
3 180 Kč
/ ks
3 848 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 320 mm
| DX2500/1030/320PP
2 870 Kč
/ ks
3 473 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 420 mm
| DX2500/1030/420PP
2 871 Kč
/ ks
3 474 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 620 mm
| DX2500/1030/620PP
3 610 Kč
/ ks
4 368 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 320 mm
| DX2500/1230/320PP
2 940 Kč
/ ks
3 557 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 420 mm
| DX2500/1230/420PP
3 120 Kč
/ ks
3 775 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 620 mm
| DX2500/1230/620PP
3 791 Kč
/ ks
4 587 Kč
včetně DPH
Detailní popis produktu
Antistatický policový regál 2500/1230/620mm - přídavné pole
Přídavné pole policového regálu s následující specifikací:
- Výška regálu: 2 500 mm
- Šířka regálu: 1 230 mm
- Hloubka regálu: 620 mm
Jako první, vychozí pole tohoto regálu je třeba použít základní pole.
Pro rozšíření regálu na požadovanou délku využijte požadované množství těchto přídavných polí.
| Hmotnost [kg] | 37.5 |
| Další informace | Dodáváno bez kotevních šroubů, základní pole vždy se zavětrováním |
| Nosnost police | 100 kg |
| Povrchová úprava patek, výztuží sloupů a háčků polic | Pozink |
| Povrchová úprava polic | Pozink |
| Povrchová úprava sloupu | Pozink |
| Výška sloupu | 2500 mm |
| Výšková přestavitelnost | 25 mm |
| Počet polic | 5 ks |

