ESD policový regál
Kód: DX2000/1030/320Související produkty
Rozměr: 2000 × 1030 × 320 mm
| DX2000/1030/320
2 880 Kč
/ ks
3 485 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1030 × 420 mm
| DX2000/1030/420
2 962 Kč
/ ks
3 584 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1030 × 620 mm
| DX2000/1030/620
3 920 Kč
/ ks
4 743 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 320 mm
| DX2000/1230/320
2 950 Kč
/ ks
3 570 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 420 mm
| DX2000/1230/420
3 290 Kč
/ ks
3 981 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2000 × 1230 × 620 mm
| DX2000/1230/620
3 720 Kč
/ ks
4 501 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 320 mm
| DX2500/1030/320
3 430 Kč
/ ks
4 150 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 420 mm
| DX2500/1030/420
3 650 Kč
/ ks
4 417 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1030 × 620 mm
| DX2500/1030/620
4 480 Kč
/ ks
5 421 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 320 mm
| DX2500/1230/320
3 690 Kč
/ ks
4 465 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 420 mm
| DX2500/1230/420
3 789 Kč
/ ks
4 585 Kč
včetně DPH
Rozměr: 2500 × 1230 × 620 mm
| DX2500/1230/620
4 730 Kč
/ ks
5 723 Kč
včetně DPH
Detailní popis produktu
Antistatický policový regál 2500/1230/620mm
Základní pole policového regálu s následující specifikací:
- Výška regálu: 2 500 mm
- Šířka regálu: 1 230 mm
- Hloubka regálu: 620 mm
Pro rozšíření tohoto regálu na požadovanou délku využijte přidavná pole.
| Hmotnost [kg] | 47.5 |
| Další informace | Dodáváno bez kotevních šroubů, základní pole vždy se zavětrováním |
| Nosnost police | 100 kg |
| Povrchová úprava patek, výztuží sloupů a háčků polic | Pozink |
| Povrchová úprava polic | Pozink |
| Povrchová úprava sloupu | Pozink |
| Výška sloupu | 2500 mm |
| Výšková přestavitelnost | 25 mm |
| Počet polic | 5 ks |

