Ochranný sáčok DRY-SHIELD-JEDEC
Kód: 3710.DR150.0418Podrobný popis
Ochranný sáčok DRY-SHIELD-JEDEC
Ochranný sáčok DRY-SHIELD-JEDEC. Ochranný sáčok DRY-SHIELD-JEDEC. Profesionálny ESD/antistatický produkt pre EPA pracoviská.
Vlastnosti
- ESD
- Pre EPA
- Profesionálna kvalita
- Spĺňa STN EN 61340-5-1
- Množstvo v balení: 100 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | ESD Balenie |
|---|---|
| Dĺžka [mm]: | 660, 457 |
| Elektrostatické tienenie: | <10 nJ |
| Hrúbka: | 150 um |
| Hrúbka [mm]: | 0,15 |
| Materiál: | Polyetylén / nylon |
| Objemový odpor: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Opätovne uzatvárateľný: | nie |
| Počet kusov: | 100 |
| Povrchový odpor Rs: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Priepustnosť vodnej pary: | 0,005 g/m² |
| Šírka [mm]: | 102, 152, 254, 406, 457 |
| Tepelne uzatvárateľný: | áno |
| Vákuovateľný: | áno |
| Vodivosť: | Tieniaci |

