Weller WXD 2010 Spájkovacia a odspájkovacia stanica (variant)
Kód: 534.283.99Podrobný popis
Weller WXD 2010
Dvojkanálová spájkovacia a odspájkovacia stanica Weller WXD 2010 vybavená novou odspájkovačkou WXDP 120 (120 W) s integrovaným odsávaním cínu. Vyniká vysokým výkonom a presnou reguláciou. Druhý kanál pripravený pre doplnenie ďalšej WX spájkovačky.
Vlastnosti
- Odspájkovačka WXDP 120 (120 W) s odsávaním
- 2 nezávislé kanály
- Maximálny výkon 200 W
- USB rozhranie
- ESD bezpečné
Špecifikácie
| Výkon | 200 W |
| Napätie | 230 V |
| Nástroje | WXDP 120 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pájecí stanice |
|---|---|
| Kanály: | 2 |
| Obsluha: | digitální |
| Síťové napětí: | 230 V |
| Výkon: | 255 W |

