Tieniaci sáčok DRY-SHIELD typu A
Kód: 3715.DR.0426.APodrobný popis
Tieniaci sáčok DRY-SHIELD typu A
Tieniaci sáčok DRY-SHIELD typu A. ESD tieniaci sáčok. Profesionálny ESD/antistatický produkt pre EPA pracoviská.
Vlastnosti
- ESD
- Pre EPA
- Profesionálna kvalita
- Spĺňa STN EN 61340-5-1
- Množstvo v balení: 100 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | ESD Balenie |
|---|---|
| Dĺžka [mm]: | 660, 254, 457, 508 |
| Elektrostatické tienenie: | <10 nJ |
| Hrúbka [mm]: | 0,09 |
| Materiál: | Polyetylén / polyester |
| Objemový odpor: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Opätovne uzatvárateľný: | nie |
| Počet kusov: | 100 |
| Povrchový odpor Rs: | 10^9 - 10^10 Ω |
| Priepustnosť vodnej pary: | 0,155 g/m² |
| Šírka [mm]: | 102, 152, 203, 254, 406, 457 |
| Tepelne uzatvárateľný: | áno |
| Vákuovateľný: | áno |
| Vodivosť: | Tieniaci |

